Haberler


Yeni Sitemiz Yayında

Yıldırım Aluminyum firmamıza ait web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Sitemiz üzerinden hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hata
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Hakkımızda

Uzun yıllardır bu sektörde olmanın verdiği tecrübe ile üreticilerin en doğru malzemeye yönlendirilmesini ve doğru malzemeyi piyasa koşulları içinde en iyi fiyata alabilmesini sağlamaktayız.

Malzemelerin siparişinden sertifikalarının paylaşımına, mal satışından sonraki süreçte sevkiyatın zamanında yapılmasına kadar her süreç firmamızın denetiminde ilerlemektedir. Malzemenin teslimatı ve bu süre zarfında oluşabilecek her türlü aksaklık önceden göz önüne alınarak, müşterilerimizin mağduriyet durumuna düşmemeleri için her türlü önlem alınmaktadır. İsmimizin önemini iyi biliyoruz ve ismimize layık olmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli değerdir. İnanarak söylüyoruz ki “Bizimle bir kere çalışan bir daha her zaman bizimle çalışır.”

alüminyum rulo fiyatları, gofrajlı alüminyum, yağsız alüminyum, boyalı şerit alüminyum, ankara, istanbul, izmir, alüminyum rulo levha fiyatları